Ara 26

Eksper aşamasıyla nakliye işlemleri start alır ve gerekli kapalı kasa araç, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşmadan sonra taşınacak mekanda bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan malzeme ve materyallerin kendine özgü ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden itibaren, nakliyat sebebiyle sevk edilmiş olan araca tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları istiflenir.

Kapalı kasalı araçlarımızın ev eşyası nakliyesi işlemi konusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta eşya hasara karşı korunması tam anlamda temin edilmektedir.

Organizasyonumuz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti asıl maksatımızdır.

Şehirler arası lojistik hizmetlerinde, eşyaların paketlenmesi ve kılıflama işlemleri kendine özgüdür. Uzun mesafelerin sorunları ile eşyaların taşınacağı bölgenin coğrafi özelllikleri değerlendirilir ve bu doğrultuda paketleme yöntemleri uygulanır. Ambalajlamadan sonra taşıma aracına istifleme işlemi yerine getirilir. Titizlikle yapılan paketleme ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirlerarası nakliyat hususunda mecburiyet arzeden bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübe sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan soförlerdir. İşletmemizin ve personelimizin temin etmiş bulunduğu izin belgeleri sayesinde, güzergahta çıkacak bütün resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tüm aşamalarda itinalı davranmaktadır.