Ara 26

Yerinde İnceleme aşamasıyla taşımacılık işlemleri start alır ve gerekli araç, eksper raporu ile tanımlanır. Anlaşmanın ardından eşyalar sigortalanır. Kırılgan malzemelerin özel bir tarzda korunaklanması ile öteki eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasa vasıtaya, evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Öncelikle hacimli ve dayanıklı mobilyalar yüklenir ve akabinde kırılgan eşyalar indirilir.

Kapalı kasa taşıma araçlarımızın ev eşyası nakliyesi faaliyeti gayesiyle kapsamlı bir formda üretilmesiyle, şehirlerarası taşımada tüm eşyalarınızın hasara karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir.

İşletmemiz adına Müşteri memnuniyeti birikimimizin esas sebebidir.

İllerarası lojistik kapsamında, eşyaların paketlenmesi ve kılıflama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzun mesafelerin sıkıntıları ile yerleşilecek şehrin genel yapısı göz önüne alınır ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi yöntemleri yerine getirilir. Ambalajlama süreci sonrası araca istifleme süreci yerine getirilir. Titizlikle uygulanan paketleme ve istif ile eşyalar hasar almamaktadır. İller arası taşımacılık konusunda zorunluluk arzeden bütün belgelerimiz vardır. Şoförlerimiz uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan şahıslardır. Kuruluşumuzun ve personelimizin temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, yolda olabilecek tüm resmi sıkıntılar önceden önlenmiştir. Firmamız tonaj konusunda tedbirli hareket etmektedir.